IZMIR

Hakkımızda

 

ASAD;

1996 YILINDA ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ YASASI’NIN ÇIKARILMASI VE BÖLGEMİZ İAOSB’nin ÖZERK BİR YAPIYA KAVUŞMASI AMACIYLA HAREKET EDEN DERNEĞİMİZ, BU HEDEFİNDE BAŞARIYA ULAŞMIŞ, ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ YASASI’NIN ÇIKMASIN DA BİRİNCİ DERECEDE ROL OYNAMIŞTIR. BU GİRİŞİMLER NETİCESİNDE, İAOSB, ÖZERKLİĞNE KAVUŞAN İLK BÖLGELER ARASINDA YERİNİ ALMIŞTIR.
DAHA SONRAKİ YILLARDA HEDEFLERİNİ BÜYÜTMÜŞ, PERPEKTİFİNİ TÜRKİYE’YE ÇEVİRMİŞTİR.
BU AMAÇLA; İLK OLARAK İZMİR SANAYİCİ DERNEKLERİ PLATFORMU-İSDEP’e, DAHA SONRA ORTAK GİRİŞİMLERLE KURULAN 2200 CİVARI ÜYESİ OLAN BASİFED BATI ANADOLU SANAYİCİ DRNEKLERİ FEDERASYONU VE SON OLARAK DA TÜRKİYE ÇAPINDA 87 DERNEK VE 9 BİN ÜYEYİ BARINDIRAN, TÜRK GİRİŞİM VE İŞ DÜNYASI KONFEDERASYONU TÜRKONFED’e ÜYE OLDU. BASİFED’de YÖNETİN KURULU DÜZEYİNDE TEMSİL EDİLMEKTEDİR.
DERNEĞİMİZ; BELİRTTİĞİMİZ ÜZERE GÖNÜLLÜLÜK ESASINA DAYANMAKTA, YÖNETİMLERDE YER ALAN SANAYİCİ ARKADAŞLARIMIZ BU ÇERÇEVEDE ÖZVERİYLE ÇALIŞMAKTADIR. BÖLGEMİZDE Kİ ÜYE SANAYİCİMİZLERLE BİRLİKTE SORUNLARIMIZI KONUŞUP, ORTAK PROJELER GELİŞTİREBİLMEKTEYİZ. BİZ GİRİŞİMCİLİĞİN SORUNLARININ ÇÖZÜMÜN DE VE GİRİŞİMCİLİĞİN GELİŞMESİN DE ÖRNEK KURULUŞLAR ARASINDA YER ALMAMIZ GEREKTİĞİNİN BİLİNCİNDEYİZ. DÜZENLEDİĞİMİZ TOPLATI, SEMİNER VE ORGANİZASYONLARDA BU AMACI HEDEFLEMEKTEYİZ.
 SONUÇ OLARAK ‘’BİZ BİRLİKTE DAHAGÜÇLÜYÜZ’’.ÜYELERİMİZİN SESİYİZ…
 

 
     
Web Tasarım - Venüs Ajans